MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR -2020”

  • W tym roku KANGUR odbędzie się drogą internetową.
  • Będą dwie sesje: próbna i właściwa, aby do nich przystąpić uczestnik, musi się zalogować na Platformie Dzwonek.pl.
  • W tym celu należy uważnie przeczytać przesłane wiadomości na idzienniku (2 -wiadomości na koncie rodziców).
  • Pierwsza - zawiera załącznik z instrukcją, jak zalogować się. (Próbuj kilka razy, na pewno się uda.)
  • Druga – terminarz konkursu oraz kod użytkownika i hasło.

 

PROSZĘ – logować się. Nie czekaj na ostatnią chwilę!

Jeśli się zalogujesz będę wiedzieć, czy jesteście na platformie, na którą Cię przypisałam.

 

Pilnujcie terminów!

Terminarz Konkursu w zależności od kategorii:

 

Kategoria

Konkurs próbny

Konkurs Kangur 2020

Student

22.05.2020, godz. 14:30

28.05.2020 (czwartek), godz. 16:30

Junior

22.05.2020, godz. 16:30

29.05.2020 (piątek), godz. 16:30

Kadet kl. 7 - 8

25.05.2020, godz. 14:00

02.06.2020 (wtorek), godz. 16:30

Beniamin kl. 5 - 6

25.05.2020, godz. 16:30

03.06.2020 (środa), godz. 16:30

Maluch kl. 3 - 4

26.05.2020, godz. 14:00

04.06.2020 (czwartek), godz. 16:30

Żaczek kl. 2

26.05.2020, godz. 16:30

05.06.2020 (piątek), godz. 16:30

 

Koordynator szkolny: Stefania Kulik

 

 

 

 

   WYSYŁAM DO CIEBIE ANIOŁA” Choć nie chodzimy do szkoły, mamy niewielki kontakt z drugim człowiekiem, to jednak w tych trudnych chwilach nie możemy zapominać o innych, Babciach, Dziadkach, osobach samotnych, tych którzy służą i pracują na różnych szczeblach – służba zdrowia, inne służby, woluntariusze, pracownicy sklepów, aptek, transportu i wielu, wielu innych, dlatego My pragniemy Ich wszystkich obdarzać Dziecięcą Radością i ROZPOCZĘLIŚMY AKCJE – „WYSYŁAM DO CIEBIE ANIOŁA” – Niech nikt nie czuje się SAM – Dzieci przygotowały piękne Anioły, które powędrowały do osób samotnych, Babci, Dziadka, Sąsiadów, lekarzy i do różnych miejsc gdzie tylko dały radę „dolecieć” – na chwile obecną tych Aniołów rozfrunęło się aż 240!!! - To jeden z Darów Dzieci – na 100 Setną Rocznicę Urodzin Naszego Patrona Szkoły – Świętego Jana Pawła II, którą obchodzić będziemy 18 maja br. Bardzo Dziękujemy – Dzieciom i Ich Rodzicom za zaangażowanie się i wszelką pomoc, by Anioły mogły dotrzeć do jak największej grupy osób – dla Dzieci Wielkie BRAWO, że aż Tyle Aniołów – przygotowały. Prezentujemy kilka z nich gdyż nie jesteśmy w stanie umieścić aż tyle zdjęć. (240)

 

 


Ojciec Zbigniew Kutka podczas koncertu z okazji Kanonizacji Św. Jana Pawła II w Sanktuarium – Matki Bożej Żołnierzy Września – Wola Gułowska – 8 września 2019r.

 

Koncert w Baborowie


 

 

      "Żyjąc w trudnej sytuacji, kiedy nie możemy spotkać się w Naszej Szkole na wspólnej akademii, a ponieważ zbliża się setna (100) - Rocznica Urodzin Naszego Patrona, dziś już Świętego Jana Pawła II – chcemy jako uczniowie szkoły Jego imienia, złożyć Mu hołd naszej pamięci. Rozpoczynamy Akcję „100 a może więcej dobrych uczynków na setną Rocznicę Urodzin Świętego Jana Pawła II”. Nasze uczestnictwo w tej Akcji będzie polegało na spełnianiu dobrych uczynków (niech będzie ich jak najwięcej) – te wszystkie dobre uczynki zostaną zebrane w jedną całość – powstanie z nich „symboliczna” książka, która znajdzie swoje miejsce w Naszej Bibliotece Szkolnej – jako nasz DAR dla Naszego Patrona. I Już mamy prezent dla Naszego Jubilata Świętego Jana Paweł II – bo już mamy nie 100 ale ponad 600 dobrych uczynków i ciągle są czynione nowe. Niech Święty Jan Paweł II będzie dumny z każdego ucznia Naszej Szkoły i tam gdzie już przebywa, w Domu Naszego Ojca ucieszy się z tego każdego dobrego uczynku i każdemu Naszemu uczniowi pomacha z Domu Ojca w dniu Swoich setnych Urodzin – 18 maja."

O. Zbigniew

 


Utwory poetyckie w wykonaniu naszych uczniów:

 

Antonina Bencal, kl. Va - Jan Paweł Wielki

 


Antonina Gaj, kl. Va - Jan Paweł II

 

 

Pola Mróz- deklamacja

 

Małgorzata Cykowska, Kl. 6b

 


Kacper Sadło, kl. Vc - Jan Paweł II - Wyjdź

 

 

Gabriel Chacko, kl. Vc

 

 

 

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy zaangażowali się w uczczenie pamięci o naszym Patronie    

 

św. Janie Pawle II w 100 rocznicę jego urodzin

 

Uczniom za piękne deklamacje i wokale,

Rodzicom za wsparcie swoich dzieci i pełnienie ról operatora filmowego, scenarzysty…

oraz Nauczycielom za opiekę merytoryczną, zdalne próby, montaż filmików.

Przesłaniem tegorocznego Święta Patrona ZSP niech będą słowa św. Jana Pawła II:

„Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość.”

 

                                                                                              Alicja Szuba

 

 

 

Szanowni Rodzice,

Informuję, że decyzją Burmistrza Gminy Baborów przedszkola na terenie naszej gminy pozostają zamknięte do 24 maja br. - w trosce o bezpieczeństwo zarówno najmłodszych mieszkańców gminy a także ich rodziców oraz personelu przedszkola.

Jednocześnie mamy świadomość, że sytuacja, w której się znaleźliśmy zmienia się dynamicznie. Dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania i odesłanie ich w formie skanu, zdjęcia na adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub doręczenie w formie papierowej do skrzynki podawczej zamieszczonej przy wejściu głównym do budynku ZSP w Baborowie przy ul. Wiejskiej 5a.

 

 

jak dezynfekowac_rece_m

jak myc_rece_m

maseczka m

rekawice m

 

Przedszkole m

 

    Informuję, iż w wyniku czynności rekrutacyjnych do Publicznego Przedszkola w Baborowie na rok szkolny 2020/2021 zakwalifikowane zostały wszystkie dzieci, których rodzice do godz. 13.00 w dniu 17.04.2020r. złożyli w formie elektronicznej lub papierowej deklaracje o kontynuowaniu przez dziecko edukacji przedszkolnej w kolejnym roku szkolnym lub wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola. 

    Wszystkich rodziców proszę o dostarczanie kompletnych deklaracji i wniosków wraz ze stosownymi załącznikami w ciągu 7 dni roboczych począwszy od pierwszego dnia następującego po dniu wznowienia zajęć w przedszkolach. Kompletne dokumenty można dostarczać również wcześniej do skrzynki podawczej na budynku ZSP w Baborowie, przy ul. Wiejskiej 5a. 

    Kolejne zgłoszenia dzieci do przedszkola na rok 2020/2021 rozpatrywane będą w terminach przewidzianych w postępowaniu uzupełniającym.

 

 

Festiwal

"Festiwal GIGANCI DOMOWEJ SCENY" - regulamin

 
More Articles...
22433748
22534232