GALA SPORTU

Brak komentarzy do GALA SPORTU

W dniu 25.09.2024 roku w Baborowie odbyło się Uroczyste Podsumowanie Sportowego Współzawodnictwa Szkół powiatu głubczyckiego.  W konkursie na najbardziej usportowioną szkołę w Powiecie nasza szkoła zajęła 3 miejsce w kategorii „Igrzyska Dzieci” i 1 miejsce w kategorii „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”.

W plebiscycie na  najlepszego sportowca powiatu  III miejsce zdobyła  Hanna Pytel  w kategorii „Igrzyska Dzieci” i  IV miejsce Henryk Skrzyp w kategorii „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”.

Uroczystość zaszczycili przedstawiciele władz powiatowych i gminnych, dyrektorzy szkół biorących udział w Sportowym Współzawodnictwie. Podczas gali sportu  uczniowie Michalina Knapik, Milena Bal i Stasiu Karoń umilali czas śpiewając zaproszonym gościom swoje piosenki.