Kółko teatralne

KÓŁKO TEATRALNE „Euforia” ZAPRASZA NA SPEKTAKL w odcinkach pt. „KARUZELA UCZUĆ”?. W rolach głównych występują EMOCJE ☺️????, z którymi czasami trudno sobie poradzić zwłaszcza, gdy jest się nastolatkiem. Uczniowie pracują pod kierunkiem pani Iwony Nowak. Zapraszamy na odcinek 1.??

Odcinek 1

UWAGA ?? Zapraszamy na kolejny odcinek spektaklu pt. ” KARUZELA UCZUĆ” w wykonaniu grupy teatralnej EUFORIA ?o swoich rozterkach i dylematach Ola (w tej roli Kamila Pawula) rozmawia z przyjaciółką (Amelia Martynów). Bohaterką towarzyszą emocje Radość? Dominik Gredes
Złość ?Weronika Gawłowska, Smutek? (Małgorzata Cykowska), Odraza ?(Zuzanna Szkleniarz). Montaż filmu- Angelika Gwóźdź ?opiekun grupy teatralnej Iwona Nowak. Miłego oglądania?

Odcinek 2

Czy jesteście ciekawi dalszych losów Oli?? Co czeka ją w przyszłości?? I o czym chcą porozmawiać z Olą jej rodzice? ? Zapraszamy na kolejny odcinek spektaklu „Karuzela uczuć” ??

Odcinek 3

Witajcie? przed Wami kolejny odcinek perypetii Oli. Czy udało jej się poprawić relacje z Rodzicami? Jak będzie wyglądał pierwszy dzień w nowej szkole? Zapraszamy do oglądania „Karuzeli uczuć” ??☺️

Odcinek 4

Witajcie☺️ zapraszamy na ostatnie spotkanie z Olą, jej Rodzicami i …Emocjami????. Wysłuchajcie się szczególnie w przesłanie, które przygotowaliśmy dla Was na zakończenie tej historii???

Odcinek 5
Odcinek 6

Wystąpili:

Grupa teatralna EUFORIA zaprasza na kolejny spektakl profilaktyczny ?? tym razem młodzi aktorzy ukazują problem asertywności, wpływu grupy rówieśniczej na jednostkę i zagrożenia uzależnieniem?