Wspaniały dzień integracji polsko🇵🇱 – czeskiej🇨🇿

W ramach współpracy pomiędzy naszą szkołą🇵🇱 a szkołą w Hradcu na Moravici 🇨🇿 nasi uczniowie wraz z nauczycielami👩🏻‍🏫👨‍🏫 pojechali do zaprzyjaźnionej szkoły, by spotkać się i miło spędzić czas z koleżankami i kolegami z Czech🇨🇿. Kiedy dojechaliśmy na miejsce Pani Petra przywitała nas serdecznie🥰 i zaprosiła na zajęcia muzyczne🎤🎼 podczas których dzieci uczyły się piosenki w języku gospodarzy🇨🇿, następnie czekał na nas słodki poczęstunek- czeskie kołacze😋, które bardzo wszystkim smakowały. Uczniowie wzięli udział także w polsko- czeskich rozgrywkach sportowych🏒🥅 i zabawach stolikowych🤹‍♀🎲🧩Na pożegnanie Dyrektor szkoły w Hradcu wręczył nam na pamiątkę Sowę🦉, która jest wizerunkiem tamtejszej szkoły. Ale to nie był koniec wycieczki🚌. Wszyscy razem pojechaliśmy do Opavy, by w parku rozrywki🎢🎡🎠 spędzić niezapomniane chwile🥰. Tam czekał na nas pyszny obiad🫕🍽 oraz moc atrakcji🎢🎡🎠.
To był wspaniały, wyjątkowy dzień integracji polsko🇵🇱 – czeskiej🇨🇿. Do zobaczenia znów, tym razem w naszych stronach🏫. Dziękujemy Petra Tomanova za zaangażowanie w przygotowanie tego cudownego dnia dla naszych dzieci❤