🎓📚Zakończenie roku szkolnego 2025/2026!📚🎓

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego🎓.
Z samego rana uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w naszym kościele parafialnym⛪️ Podczas apelu Pani Dyrektor podziękowała wszystkim: rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za pracę i zaangażowanie na rzecz naszej placówki🏫📚❤️. To był dla nas dobry rok, w trakcie którego wielokrotnie byliśmy dumni z osiągnięć edukacyjnych, artystycznych🎨🎤 i sportowych⛹️‍♀️ naszych koleżanek i kolegów🏫. Cieszyło nas zaangażowanie społeczne i rozwój ich talentów🥰. Gratulujemy rodzicom wspaniałych dzieci❤️. Pożegnaliśmy też Absolwentów- uczniów klas VIII, dla których był to już ostatni dzień w naszej szkole🏫…życzymy im powodzenia na kolejnym etapie edukacji🍀
Teraz już wszyscy zasłużyliśmy na cudowne wakacje🌞🏖️