Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

      Możliwość komentowania Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej została wyłączona

Wszyscy nasi kochani Nauczyciele, dla swoich uczniów
cierpliwości mają wiele.
Za naukę, za trud, jaki jest wkładany, przeogromny

bukiet życzeń składamy.
Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące
jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.

Życząc  zdrowia, wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak  i osobistymuczniowie ZSP w Baborowie dziękowali Dyrekcji oraz swoim Nauczycielom za serce i trud włożony w ich edukację i wychowanie. Słowa uznania popłynęły również do Pracowników Administracji, Obsługi oraz emerytowanych Nauczycieli.

Dyrektor Szkoły Ewelina Szwec oraz Burmistrz Gminy  Tomasz Krupa nagrodzili Nauczycieli za trud, zaangażowanie  i poświęcenie w codziennej pracy.

Dzisiejszy dzień był ważny dla Uczniów i Rodziców naszych Pierwszoklasistów, którzy składali ślubowanie na ucznia Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w  Baborowie. Wcześniej  przedstawili montaż słowno – muzyczny przygotowany wraz z wychowawczyniami:Bernadetą Błasiak orazEweliną Kraft – Karaczan.

Nie zabrakło momentów humorystycznych, kiedy na scenę wkroczyli uczniowie i uczennice klas 5b i 7b oraz 8a, którzy zaprezentowali się w scence kabaretowej pt„Po co nam szkoła?” Uczniów przygotowała Iwona Nowak.

Uroczysty apel uświetniła przepiękna dekoracja wykonana przez Elżbietę Olejnik. O oprawę estetyczną zadbali również: Anna Szewczuk oraz Ryszard Ratuś. Nagłośnieniem uroczystości zajął się nasz absolwent Bartosz Kostyrka.

Zdjęcia i montaż wykonali: Rafał Szymański, Maciej Sztreker i Stanisław Karoń z klasy 7b