Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

      Możliwość komentowania Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia została wyłączona

Tradycją naszej szkoły 🏫 jest coroczny apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia🎄⭐️❤️. W tym roku przygotowali go uczniowie klas 3a, 3b, 2a wraz z wychowawczyniami. Słowami „Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy….” rozpoczęliśmy apel. Jasełka w wykonaniu małych artystów wprowadziły nas w świąteczny nastrój. ✨Święta Bożego Narodzenia🎄to czas niezwykły, pełen uroku, spokoju, ciepła, radości i pojednania. To czas głębokiej refleksji nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Za obecność na uroczystym apelu, wspólna modlitwę, błogosławieństwo opłatków dziękujemy Księdzu Proboszczowi i naszemu Ojcu Mateuszowi. Pani Dyrektor Ewelinie Szwec oraz Pani Wicedyrektor Magdalenie Załuskiej dziękujemy za piękne, pełne ciepła życzenia świąteczne 🎄⭐️❤️⭐️