Apel – zakończenie roku szkolnego 2021/2022

      Możliwość komentowania Apel – zakończenie roku szkolnego 2021/2022 została wyłączona

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęły klasy 3, tańcząc poloneza. Następnie pani Dyrektor Ewelina Szwec przywitała zaproszonych gości: pana Tomasza Krupę – Burmistrza Gminy Baborów, o. Mariusza Płuciennika – proboszcza Parafii Baborów, panią Magdalenę Knapik – przewodniczącą Rady Rodziców oraz nauczycieli, pracowników obsługi, rodziców i uczniów naszej szkoły. W części oficjalnej pan Burmistrz wręczył nagrody Rady Miejskiej za najlepsze wyniki w nauce. Nagrody za wyniki w nauce, sukcesy w konkursach oraz za frekwencję wręczała pani Dyrektor wraz z nauczycielami prowadzącymi. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły uczniowie klas ósmych przedstawili przygotowany przez siebie program, na który złożyły się krótka humorystyczna scenka oraz taniec „Belgijka”. Apel zakończyła pani Dyrektor dziękując nauczycielom za zaangażowanie w pracę i życząc wszystkim udanych wakacji.

Klasy III tańczą „Poloneza”

Część oficjalna i wręczenie nagród przez Pana Burmistrza

Uczniowie nagrodzeni w konkursach

Zakończyła się część oficjalna, teraz występ klas ósmych