Dzień Świętego Patryka ☘️☘️☘️

      Możliwość komentowania Dzień Świętego Patryka ☘️☘️☘️ została wyłączona

Dzień Świętego Patryka ☘️☘️☘️ to święto obchodzone w wielu krajach na całym świecie🌍. Jest to dzień pełen zabawy i radości 🎉. W tym roku uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły dołączyli do obchodów tego święta poprzez:

☘️przygotowanie zielonych strojów🥻,
☘️ udekorowanie szkoły🏫 w balony🎈i piękne ozdoby,
☘️przygotowanie tematycznych prac plastycznych🖼,
☘️słuchanie muzyki irlandzkiej 🎼,
☘️przygotowanie pysznych przekąsek w kolorach flagi irlandzkiej 💚🤍🧡.

Korytarze szkolne zamieniły się w zaczarowany świat pełen kolorów i śmiechu. Na holu szkoły stanęły stoły, na których mogliśmy podziwiać i próbować przygotowane przez naszych uczniów i ich rodziców przekąski w kolorach Irlandii🟢⚪️🟠. Na korytarzach dominował kolor zielony, uczniowie zaprezentowali swoje wymyślne stroje w kolorach Irlandii💚🤍🧡.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc w przygotowaniach wszystkim rodzicom❤️

#LaboratoriaPrzyszłości

Zdjęcia i montaż Piotr Wójcicki z 8B