„Gra o Fort” – klasy 5a i 5b w Twierdzy Kłodzkiej

Możliwość komentowania „Gra o Fort” – klasy 5a i 5b w Twierdzy Kłodzkiej została wyłączona

Dnia 22 września 2023 r. uczniowie z klas 5a i 5b wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Kłodzka. Celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z burzliwą historią miasta i Twierdzą Kłodzką.
Podczas „Gry o Fort” uczniowie podzieleni zostali na dwie grupy. Konkurowali ze sobą w różnych zadaniach. Największy entuzjazm wzbudziła musztra, przeciąganie liny, wystrzał armatni i zwiedzanie „Labiryntu” czyli podziemnych korytarzy.
Wystrzał artyleryjski i zapach prochu jeszcze przez wiele dni będzie towarzyszył uczniom. Natomiast przejście podziemnym labiryntem i pokonanie wielu przeszkód z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów.