Jak Kubusie Puchatki obchodziły Dzień Ziemi

      Możliwość komentowania Jak Kubusie Puchatki obchodziły Dzień Ziemi została wyłączona

Dzień Ziemi 🌎🌿♻️w grupie Kubusie Puchatki różnił się od innych dni, bo był obchodzony w sposób szczególny. Aby wyróżnić ten dzień przedszkolaki 👫👬👭założyły niebiesko-zielone ubrania 💙💚 i wykonywały też różne zadania💪😀.
1️⃣.Pierwszym zadaniem było rozpoznanie po smaku i z zawiązanymi oczami „magicznego napoju życia” jakim okazała się bardzo ważna dla nas woda⛲⛲⛲.
2️⃣.W drugim zadaniu trzeba było posegregować śmieci ♻️♻️♻️i umieścić je we właściwych pojemnikach.
3️⃣.Trzecie zadanie polegało na posadzeniu w przedszkolnym ogródku kwiatów🌷🌻🌸🌹🌱🌿, które wcześniej przedszkolaki wysiały w skrzynkach w „parapetowym ogródku”… bo przedszkolaki wiedzą już, że rośliny to tlen🍃🍃🍃 i ich obecność na ziemi jest bezwzględnie potrzebna.
4️⃣.Czwarte zadanie dotyczyło wspólnego wykonania pracy plastycznej pt. „Ziemia”🌎🌍🌏, aby w ten sposób podkreślić ważność obchodzonego święta.
Wszystkie zadania zostały wykonane na 🥇🥇🥇🏆, a nasi milusińscy zdobyli zasłużoną odznakę „Ziemskiego ratownika”, „Superbohatera Ziemi” i „Obrońcy Ziemi”💪👍👌💚💙💜💛.