K膮cik relaksacyjny – Super bohater贸w 馃ぉ馃コ馃Ω馃Ω鈥嶁檧馃Ω鈥嶁檪

      Mo偶liwo艣膰 komentowania K膮cik relaksacyjny – Super bohater贸w 馃ぉ馃コ馃Ω馃Ω鈥嶁檧馃Ω鈥嶁檪 zosta艂a wy艂膮czona

W ostatnich dniach czerwca 馃尀馃槑uczniowie klasy 8a : Helena 膯wik艂owska, Zosia Gurazdowska, Amelia Janicka, Zuzanna Pytel, Anna Rze藕nik, Maja Stanulewicz, Maja Tokarz, Stanis艂aw Zagraba i Milena Kurka (7b) po wielu 馃暟 ci臋偶kiej pracy pod czujnym 馃憗 oczkiem p. Stefanii Kulik uko艅czyli projekt : ,, K膮cika relaksacyjnego-Super bohater贸w,, 馃ぉ馃コ馃Ω馃Ω鈥嶁檧馃Ω鈥嶁檪Miejsce to b臋dzie stref膮 odpoczynku, zabawy i nauki dla uczni贸w naszej 馃彨. W pracach, pomagali r贸wnie偶 panowie i panie z obs艂ugi za co bardzo dzi臋kujemy 馃檹馃グ馃槏Ale realizacja projektu i zakup materia艂贸w nie mia艂aby miejsca, gdyby nie 艣rodki finansowe馃挼馃捀馃挾馃挵I tu wielkie podzi臋kowania dla p. Prezes Banku w Baborowie Teresy Demianowskiej馃グ馃グ馃グ馃グ oraz Samorz膮dowi Szkolnemu馃馃憦 A wy kochani uczniowie, korzystajcie z k膮cika-ale te偶 o niego聽dbajcie馃懌馃懎馃尀