Kącik relaksacyjny – Super bohaterów ????‍♀?‍♂

Możliwość komentowania Kącik relaksacyjny – Super bohaterów ????‍♀?‍♂ została wyłączona

W ostatnich dniach czerwca ??uczniowie klasy 8a : Helena Ćwikłowska, Zosia Gurazdowska, Amelia Janicka, Zuzanna Pytel, Anna Rzeźnik, Maja Stanulewicz, Maja Tokarz, Stanisław Zagraba i Milena Kurka (7b) po wielu ? ciężkiej pracy pod czujnym ? oczkiem p. Stefanii Kulik ukończyli projekt : ,, Kącika relaksacyjnego-Super bohaterów,, ????‍♀?‍♂Miejsce to będzie strefą odpoczynku, zabawy i nauki dla uczniów naszej ?. W pracach, pomagali również panowie i panie z obsługi za co bardzo dziękujemy ???Ale realizacja projektu i zakup materiałów nie miałaby miejsca, gdyby nie środki finansowe????I tu wielkie podziękowania dla p. Prezes Banku w Baborowie Teresy Demianowskiej???? oraz Samorządowi Szkolnemu?? A wy kochani uczniowie, korzystajcie z kącika-ale też o niego dbajcie???