Klasa 2b na wycieczce w Krakowie

      Możliwość komentowania Klasa 2b na wycieczce w Krakowie została wyłączona

Klasa 2b👫wraz z rodzicami wyruszyła na długo wyczekiwaną wycieczkę do Krakowa🚂🐦‍🔥Była to nie tylko okazja do zobaczenia jednego z najpiękniejszych i najważniejszych historycznie miast Polski🕍, ale również wspaniała okazja do integracji zarówno uczniów, jak i rodziców👩‍❤‍👨.
Wycieczka rozpoczęła wspólną podróżą pociągiem🚂co stanowiło dodatkową atrakcje dla dzieci👫.
Po dotarciu na miejsce, pierwszym punktem programu był obiad🍲w pięknej restauracji i przejście na rynek, aby zobaczyć najważniejsze zabytki, w tym słynny Kościół Mariacki💒, z którego co godzinę rozbrzmiewał hejnał mariacki🎺Następnie drugoklasiści udali się na Wawel🏰, by wziąć udział w lekcji muzealnej. Uczniowie mieli okazję zobaczyć królewskie komnaty👑, a także smoczą jamę oraz Smoka Wawelskiego🐦‍🔥. Dzieci były zachwycone!
Kolejnym punktem były Sukiennice i zakup pamiątek👛. Rodzice i dzieci z przyjemnością skorzystali również z okazji, aby zrobić sobie zdjęcia przy pomniku Adama Mickiewicza📸 i skosztować krakowskich obwarzanków🥨.
Podróż powrotna do domu przebiegła w radosnej atmosferze, a uczniowie i rodzice dzielili się swoimi wrażeniami i zdjęciami🏰🚂. Wycieczka do Krakowa z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników jako niezapomniane doświadczenie, które nie tylko poszerzyło ich wiedzę📚, ale także umocniło więzi między uczniami💞, rodzicami💞 i nauczycielami🥰.