Klasa 2b na wycieczce w Krakowie

Możliwość komentowania Klasa 2b na wycieczce w Krakowie została wyłączona

Klasa 2b?wraz z rodzicami wyruszyła na długo wyczekiwaną wycieczkę do Krakowa??‍?Była to nie tylko okazja do zobaczenia jednego z najpiękniejszych i najważniejszych historycznie miast Polski?, ale również wspaniała okazja do integracji zarówno uczniów, jak i rodziców?‍❤‍?.
Wycieczka rozpoczęła wspólną podróżą pociągiem?co stanowiło dodatkową atrakcje dla dzieci?.
Po dotarciu na miejsce, pierwszym punktem programu był obiad?w pięknej restauracji i przejście na rynek, aby zobaczyć najważniejsze zabytki, w tym słynny Kościół Mariacki?, z którego co godzinę rozbrzmiewał hejnał mariacki?Następnie drugoklasiści udali się na Wawel?, by wziąć udział w lekcji muzealnej. Uczniowie mieli okazję zobaczyć królewskie komnaty?, a także smoczą jamę oraz Smoka Wawelskiego?‍?. Dzieci były zachwycone!
Kolejnym punktem były Sukiennice i zakup pamiątek?. Rodzice i dzieci z przyjemnością skorzystali również z okazji, aby zrobić sobie zdjęcia przy pomniku Adama Mickiewicza? i skosztować krakowskich obwarzanków?.
Podróż powrotna do domu przebiegła w radosnej atmosferze, a uczniowie i rodzice dzielili się swoimi wrażeniami i zdjęciami??. Wycieczka do Krakowa z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników jako niezapomniane doświadczenie, które nie tylko poszerzyło ich wiedzę?, ale także umocniło więzi między uczniami?, rodzicami? i nauczycielami?.