Klasa 3A przyłączyła się do projektu BohaterON – włącz historię!

      Możliwość komentowania Klasa 3A przyłączyła się do projektu BohaterON – włącz historię! została wyłączona

BohaterON – włącz historię! ❤🇵🇱
To ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego🇵🇱. Ważną część kampanii stanowi edukacja młodzieży szkolnej🏫 Tworzenie wspólnoty pamiętającej o historii naszego kraju i jego bohaterach przez cały rok, nie tylko „od święta”; a także promocja postaw patriotycznych i działań. Uczniowie z 3A mieli możliwość udziału w takiej lekcji historii, poznać dzieje bohaterów podczas wydarzeń z Powstania Warszawskiego. 🇵🇱❤Dzieci mogły przede wszystkim wyrazić swoje uczucia poprzez różnego rodzaju stworzone wizualizacje.
Klasa dodała również swoją cegiełkę do stworzenia podziękowania dla powstańców umieszczajac wpis na stronie internetowej kampanii.
Zapraszamy do odwiedzenia linku z wpisem klasy😊
Cześć i Chwała Bohaterom! 🇵🇱❤🇵🇱

https://wpis.dumnizpowstancow.pl/mapa?id=9abef103-b468-4839-b51a-be0d6a41d73a