Klasa 7a w przedszkolu

      Możliwość komentowania Klasa 7a w przedszkolu została wyłączona

20 marca 2024r. uczniowie klasy 7 a naszej szkoły wybrali się do przedszkola przy ul. Krakowskiej. Po wspólnym zapoznaniu się z dziećmi z grupy „Kubuś Puchatek”, zatańczyli taniec „Zając długie uszy ma”. Następnie przedstawili najmłodszym tradycje zbliżających się świąt. W tym celu przygotowali rekwizyty oraz prezentację multimedialną. Potem przyszedł czas na wspólne wykonanie pisanek przy wykorzystaniu różnych technik.

Później, siódmoklasiści, wykonywali pisanki z zaprzyjaźnionymi już od dwóch lat uczniami klasy 2 b. Podczas wspólnie spędzonego czasu było mnóstwo radości i przyjemności z przygotowania pięknych pisanek.

Wszystkie dzieci, wraz z nauczycielami – życzą WESOŁYCH ŚWIĄT!

Nauczyciele ZSP