Laboratoria Przyszłości – zaczynamy

      Możliwość komentowania Laboratoria Przyszłości – zaczynamy została wyłączona

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygodę w salach lekcyjnych wyposażonych z projektu #Laboratoria przyszłości.

Swoje pierwsze mikroskopowe obserwacje prowadzili uczniowie klasy 4a i 4b na lekcjach przyrody. Pod powiększeniem odnóże muchy domowej robiło ogromne wrażenie. Już nie mogą się doczekać następnych obserwacji.

Film nakręcony aparatem SONY DSC HX99 umieszczonym na gimbalu RONIN SC2.

#LaboratoriaPrzyszłości

Pracownia informatyczna

Uczniowie klasy 6b rozpoczęli pracę nad swoimi pierwszymi projektami 3D. Przygotowane projekty zostały wyeksportowane do odpowiedniego formatu, a następnie przygotowane do druku w oprogramowaniu naszej nowej drukarki 3D. Efekty ich pracy przedstawiamy na zdjęciach i filmie. Film został nakręcony nowym aparatem SONY DSC-HX99 umieszczonym na gimbalu RONIN SC2.
Sprzęt otrzymany z projektu #Laboratoria Przyszłości.

Operator zestawu nagrywającego: Miłosz Knapik 6B
Występują: Stanisław Karoń i Kuba Kejza 6B

Miłosz w trakcie nagrywania zajęć
Wydruk na drukarce 3D ADVENTURE 3 otrzymanej z projektu #LaboratoriaPrzyszłości