LONDON WEEK – LONDYN JAKIEGO NIE ZNACIE

      Możliwość komentowania LONDON WEEK – LONDYN JAKIEGO NIE ZNACIE została wyłączona

LONDON WEEK – LONDYN JAKIEGO NIE ZNACIE 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧
W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „LONDON WEEK”💂‍♂️💂🎡. Projekt odbył się we współpracy z Didacto ogólnopolskie projekty językowe i szkolenia. 🇬🇧
Uczniowie poznali ciekawe fakty i miejsca w Londynie. Oglądali anglojęzyczne filmiki o tym wspaniałym mieście. Klasy 5 i 6 zmierzyły się z quizem dotyczącym wybranych faktów i nietypowych informacji związanych z LONDYNEM prezentowanych na wystawie „Londyn jakiego nie znacie”. Niektóre zadania wymagały skanowania kodów i szukania faktów w anglojęzycznych filmikach. Były emocje ale przede wszystkim świetna zabawa😀 i zarazem nauka. 🇬🇧