Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Możliwość komentowania Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych została wyłączona

3 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych? ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych?.
Tego dnia na całym świecie odbywają się uroczystości, których celem jest promowanie praw osób niepełnosprawnych i działań na rzecz pełnej realizacji tych praw?. Z tej okazji i nasza szkoła przyłączyła się do świętowania. 8 grudnia uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście spotkali się na wyjątkowym apelu?❤️. Poza występami uczniów naszej szkoły, mieliśmy okazję podziwiać gości, którzy przybyli do nas ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu??. Ich wizyta miała na celu przybliżyć temat niepełnosprawności. Mieliśmy okazję zobaczyć taniec oraz wysłuchać recitalu zespołu „Tumbao”, który zagrał na bębnach?. Po apelu odbyły się również warsztaty bębniarskie oraz kurs języka migowego???
Wszystkim osobom z niepełnosprawnościami, ich rodzinom, przyjaciołom, opiekunom oraz osobom, które swoimi codziennymi działaniami wspierają osoby niepełnosprawne pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, odwagi i konsekwencji w dążeniu do zwiększenia niezależności i poprawy jakości ich życia❤️?. Zaproszonym gościom oraz wszystkim uczniom i nauczycielom Dziękujemy za wspaniałą lekcję integracji, tolerancji i życzliwości ?❤️