Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

      Możliwość komentowania Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami została wyłączona

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami 🩼🦽🦯🦼. Był on okazją do zwiększenia świadomości uczniów w procesie integracji z takimi osobami 👨🏻‍🦯🦼. To bardzo ważne, by społeczeństwo zrozumiało problemy osób niepełnosprawnych i umiało współuczestniczyć w ich życiu👩‍❤️‍👨. Włączając się po raz kolejny w to przedsięwzięcie daliśmy wyraz jedności z osobami👨‍🦼👨🏻‍🦯🧑🏻‍🦽które natrafiają w swoim życiu na wiele trudności i ograniczeń😞. Nasz apel ma szczególnie emocjonalne znaczenie i szczególne przesłanie – wielkiego ludzkiego solidaryzmu i wielkiego ♥️ Dzięki takim akcjom wzbudzamy wśród uczniów poczucie zrozumienia💞, empatii , uświadamiając dzieciom jak ważna jest INTEGRACJA👩‍❤️‍👨👨‍🦼 i zapobieganie dyskryminacji. Cieszymy się, że razem z nami byli podopieczni Domu Pięknego Serca Dom Pomocy Społecznej w Kietrzu, z siostrą Małgorzatą, którzy pomimo swoich niepełnosprawności pod czujnym okiem terapeutów rozwijają swoje talenty, które było widać podczas ich wokalnego występu 🎤❤️oraz Oliwka z mamą Renata Kidziak, która również wyraziła swoje emocje uczestnicząc w apelu❤️

#LaboratoriaPrzyszłości

Zdjęcia: Rafał Szymański Montaż: Stanisław Karoń