Mikołaj w klasie 1b

      Możliwość komentowania Mikołaj w klasie 1b została wyłączona

Dziś-6 grudnia od samego rana klasa 1b czekała na przyjście Mikołaja🎅🏻🎁. W czasie oczekiwania dzieci zobaczyły na żywo wioskę Mikołaja w Laponii za pomocą kamery online. Uczniowie rozwiązywali również mikołajkowe zagadki, wykorzystując tablicę multimedialną. Aby zaspokoić głód pierwszoklasiści zrobili sobie tosty🥪, a panie nauczycielki przygotowały dla nich słodki poczęstunek- gofry 🧇oraz herbatkę z miodem.🍯Był również prezent od mamy Briana- przepyszne babeczki🥮 za które Dziękujemy💝 Wszyscy w wielkim skupieniu oczekiwali przyjścia wyjątkowego gościa. Aż nadszedł ten moment‼️🎅🏻‼️. Mikołaj przywitał dzieci, z każdym porozmawiał i wręczył prezenty🎁W ramach wdzięczności dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę🎤🎼zagrały na bum-bum rurkach, a także wykonały kolędy na flecie. To było magiczne spotkanie!🥰🎅🏻💝🎄…cieszymy się, że nasza koleżanka Oliwka ten wyjątkowy dzień spędziła z nami❤️🎅🏻🎄⭐️