Multimedialne Centrum Edukacji Ekologicznej w Rakowie馃摎馃枼馃帪

      Mo偶liwo艣膰 komentowania Multimedialne Centrum Edukacji Ekologicznej w Rakowie馃摎馃枼馃帪 zosta艂a wy艂膮czona

Multimedialne Centrum Edukacji Ekologicznej w Rakowie馃摎馃枼馃帪 鈥 to miejsce gdzie mo偶na w atrakcyjny spos贸b pog艂臋bia膰 swoj膮 wiedz臋 o naturze i ekologii馃馃惛馃悢馃尶馃尣Taki cel przy艣wieca艂 uczniom klasy 2b podczas minionej wycieczki klasowe馃殞Dzi臋ki tej wizycie uczniowie mieli okazj臋 dowiedzie膰 si臋 jakie mamy regionalne potrawy z Rakowa馃嵔馃馃珪zapoznali si臋 z faun膮 i flor膮 okolicznych las贸w馃尣馃尶馃wys艂uchali wyk艂adu o leczniczej mocy zi贸艂馃尡, powt贸rzyli zasady zdrowego od偶ywiania si臋馃崕馃ウa tak偶e wzi臋li udzia艂 w interaktywnych zabawach馃枼Jedn膮 z atrakcji by艂a te偶 zdrowa rywalizacja, polegaj膮ca na zjedzeniu cytryny馃崑 sk膮panej w miodzie 馃嵂z u艣miechem na twarzy馃榾 W drodze powrotnej drugoklasi艣ci zwiedzili oczyszczalni臋 艣ciek贸w 馃挦w Rakowie, gdzie zapoznali si臋 z kolejnymi etapami oczyszczania wody馃挧馃泚Pracownik oczyszczalni uzmys艂owi艂 r贸wnie偶 dzieciom skutki zanieczyszczenia. To by艂 dzie艅 pe艂en wra偶e艅馃グSerdeczne podzi臋kowania kierujemy przede wszystkim do rodzic贸w馃懆鈥嶐煈┾嶐煈ю煈ㄢ嶐煈┾嶐煈t贸rzy zaanga偶owali si臋 w organizacj臋 wycieczki馃懇鈥嶁潳鈥嶐煈