Mural obok pracowni języka angielskiego

      Możliwość komentowania Mural obok pracowni języka angielskiego została wyłączona

🖌🎨 Z dumą informujemy, że uczniowie klasy 7a oraz 7b: Oliwia Wiecha, Zuzanna Pelowska, Julia Pupka-Kopko, Amelia Karasek, Kamila Kidziak, Julia Mazurkiewicz, Lena Wielgus, Maja Jarno i Wojciech Reichel zakończyli pracę nad niesamowitym muralem przedstawiającym linię horyzontu Nowego Jorku! 🗽🌆

Mural znajduje się obok pracowni języka angielskiego i stanowi wspaniałe połączenie edukacji z pasją do sztuki🖼🖌👦👧. Zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego dzieła, które z pewnością wprowadzi wszystkich w klimat Wielkiego Jabłka🍎!Możemy podziwiać kreatywność i zaangażowanie naszych uczniów! 👏💪
Dziękujemy również za ogromne wsparcie pracownikom obsługi, którzy wspierali nas podczas pracy ❤🤍🩶.

Chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność ❤🤍🩶 hurtowni materiałów budowlanych Mak-Ro w Baborowie za sfinansowanie wszystkich niezbędnych materiałów do namalowania naszego muralu 🗽🎨. Dzięki temu wsparciu, uczniowie klas 7a i 7b mogli zrealizować swoje artystyczne wizje i stworzyć dzieło, które teraz zdobi ściany naszej szkoły. Dziękujemy za wsparcie lokalnej społeczności edukacyjnej! 👏💙