Niepowtarzalny czas klasowej Wigilii

      Możliwość komentowania Niepowtarzalny czas klasowej Wigilii została wyłączona

Wigilia klasowa to właśnie ten czas, kiedy przekonujemy się, jak niewiele trzeba, abyśmy byli naprawdę szczęśliwi. Wystarcza ciepła, rodzinna atmosfera. Przestają być wtedy ważne codzienne problemy i zapominamy o troskach.
Wspólna wieczerza zjednoczyła nas wokół wigilijnego stołu. Biały obrus, Biblia,  wigilijny opłatek, choinka błyskająca kolorowymi światełkami i śpiewane przez nas piękne, polskie kolędy stworzyły miły, świąteczny nastrój. Dzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie miłości, dobra i pokoju; przeczytaliśmy fragment Biblii o Narodzeniu Pańskim, następnie spożyliśmy przygotowane potrawy: pierogi, czerwony barszcz oraz domowe wypieki.
Cieszyliśmy się wspólną obecnością, wzruszaliśmy wzajemnymi życzeniami i mamy nadzieję, że była to dobra prognoza na Nowy Rok

Uczniowie kl. 6 b