Nowa sala o charakterze terapeutycznym

      Możliwość komentowania Nowa sala o charakterze terapeutycznym została wyłączona

Dzieci przedszkolne👫zasługują na wszystko co najlepsze🥰 dlatego tez w naszym przedszkolu przy ul. Opawskiej powstała nowa sala o charakterze terapeutycznym dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi👫📚Dzięki naszym pracownikom Panu Józkowi i Panu Bronkowi sala została wyremontowana od podstaw, panowie skuli stare tynki i położyli nowe, podwiesili sufit i zamontowali nowe lampy, całe wyposażenie tej sali pachnie jeszcze nowością, a co było tam wcześniej? …zwykły magazyn rzeczy niepotrzebnych…teraz już nasze przedszkolaki uczą się i bawią w sali na miarę współczesnych czasów😁👫🏫

Dziękujemy naszym pracownikom za chęć do pracy i za to, że zawsze możemy na nich liczyć❤ a wszystko dla naszych dzieci👫❤