Pierwszy dzie艅 wiosny 馃尫

      Mo偶liwo艣膰 komentowania Pierwszy dzie艅 wiosny 馃尫 zosta艂a wy艂膮czona

Uczniowie馃懌 klas 7 i 8 pierwszy dzie艅 wiosny 馃尫 przywitali na 艂onie natury 馃懀馃馃憖鈥czestniczyli w zaj臋ciach terenowych na poligonie w Baborowie. Jedn膮 z atrakcji by艂a rywalizacji sprawno艣ciowa馃挭 Uczniowie mieli do pokonania wiele przeszk贸d,馃a wszystko na czas鈱 Zwyci臋skie dru偶yny zosta艂y uhonorowane nagrodami w postaci upomink贸w od MON鈥oszulek 馃憰i czapeczek馃Б Po ci臋偶kich zmaganiach na uczni贸w 馃懌 czeka艂 ciep艂y posi艂ek w postaci groch贸wki馃嵅kie艂basek馃崳 i szasz艂yk贸w馃崲
Nagrody za 馃馃弳pierwsze miejsce przekazane przez Marcin OCIEPA -Wiceministra Obrony Narodowej zosta艂y wr臋czone przez Tomasza Krup臋 – Burmistrza Gminy Babor贸w馃槉. Mi艂ym akcentem naszego wydarzenia by艂a r贸wnie偶 obecno艣膰 Pana Tomasz Witkowski, wicewojewoda opolski -Wicewojewody Opolskiego.
To by艂 dzie艅 pe艂en wra偶e艅馃槉鈥 jak m贸wili uczniowie 鈥濶AJLEPSZY w naszej聽szkole鈥濔煒婐煆煈