Laboratorium SkriLab w naszej szkole

      Możliwość komentowania Laboratorium SkriLab w naszej szkole została wyłączona

Dzisiaj nastąpiło oficjalne przekazanie nowoczesnego sprzętu do pracowni informatycznej. Od teraz uczniowie naszej szkoły będą korzystać na lekcjach z innowacyjnego programu SkriLab, w ramach którego otrzymaliśmy drukarkę 3D, 10 robotów, 11 tabletów oraz maty. A wszystko to dzięki hojności i ofiarności Pana Marka Matejki naszego lokalnego przedsiębiorcy, a jednocześnie absolwenta naszej szkoły oraz jego rodzinnej firmie AGROL. Za co serdecznie dziękujemy, ponieważ dzięki takim innowacjom, nasza szkoła może kształcić uczniów na najwyższym poziomie.

Przekazanie sprzętu informatycznego szkole. Zdjęcia i montaż Piotr Wójcicki z klasy 8B

Zdjęcia Łukasz Lechoszest z klasy 8B.