„Poznajemy naszą gminę” – klasa 2b poznaje Szczyty

      Możliwość komentowania „Poznajemy naszą gminę” – klasa 2b poznaje Szczyty została wyłączona

Szczyty to kolejna miejscowość, którą poznali uczniowie klasy 2b podczas realizacji cyklu zajęć w terenie „Poznajemy naszą gminę”. Wzbogaceni o różne ciekawostki związane ze Szczytami, dzieci z energią uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych🎄🎄🎄prowadzonych w świetlicy wiejskiej przez Panią Ewę Krzykała. Serdecznie dziękujemy sołtys Szczytów Pani Anecie Kierek i Pani Ewie Krzykała za gościnność, ciepłe przyjęcie i mnóstwo pozytywnych emocji. 🙂😀❤️
Mamie Gabrysia dziękujemy za super warsztaty, herbatkę🍵 i pyszne ciasto 🍰 mniam…mniam…. 🤗

Bardzo dziękujemy Pani Ewie Czogała – właścicielce kwiaciarni przy ul. Żorskiej 1/b w Raciborzu, za podarowanie ozdób do świątecznych stroików. 🎄🙂