Pszcz贸艂ki馃悵 odwiedzi艂y klas臋 muzyczn膮

      Mo偶liwo艣膰 komentowania Pszcz贸艂ki馃悵 odwiedzi艂y klas臋 muzyczn膮 zosta艂a wy艂膮czona

Powszechnie wiadomo, 偶e muzyka 艂膮czy oraz rozwija emocjonalnie i artystycznie. Dzieci z grupy Pszcz贸艂ek馃悵 odwiedzi艂y klas臋 muzyczn膮, gdzie spotka艂y si臋 z Pani膮 Ani膮.馃懇鈥嶐煆 Podczas spotkania mia艂y okazj臋 do poznania i zobaczenia na 偶ywo wiele r贸偶nych instrument贸w. 馃幑馃獓馃馃獦馃獣馃幐馃獥馃幓 Dzieci dowiedzia艂y si臋 z czego s膮 wykonane i w jaki spos贸b wydobywa si臋 z nich d藕wi臋k. 馃幖馃幑 Szczeg贸ln膮 rado艣膰 sprawi艂y dzieciom zaj臋cia rytmiczne馃憘馃憚馃棧 oraz mo偶liwo艣膰 zagrania na pianinie, kibordzie, ukulele, b臋bnie, akordeonie, dzwonkach i innych instrumentach.馃馃獣馃獔馃幑 Dzi臋kujemy Pani Ani Dawid贸w za wspania艂e spotkanie, kt贸re sprawi艂o dzieciom wiele rado艣ci 馃榾馃グ i czekamy na kolejne spotkanie馃槉