S艂odka wycieczka 馃殞i warsztaty馃嵀

      Mo偶liwo艣膰 komentowania S艂odka wycieczka 馃殞i warsztaty馃嵀 zosta艂a wy艂膮czona

Ale to by艂a s艂odka wycieczka 馃殞i warsztaty馃嵀
W minion膮 艣rod臋 dzieci z klasy 1b 馃懌wraz ze kilkoma kole偶ankami ze starszych klas i Oliwi膮 odwiedzi艂y popularn膮 w sieci Pani膮 Karmelarz馃嵀馃嵀馃嵀Wszyscy uczniowie brali udzia艂 w warsztatach kr臋cenia lizak贸w. Uda艂o si臋 pozna膰 m tajemnic臋 i histori臋 powstawania s艂odyczy 馃嵀馃崿oraz na w艂asne oczy zobaczy艂y jak tworz膮 si臋 kolorowe, s艂odkie lizaki馃嵀Dzieci z zaciekawieniem obserwowa艂y wszystkie etapy produkcji lizak贸w: od wylania karmelu, po nadaniu mu kszta艂tu, barwy i smaku. Pyta艅 by艂o mn贸stwo. Nast臋pnie ka偶de dziecko w skupieniu kr臋ci艂o swojego lizaka, kt贸ry zosta艂 na koniec zapakowany w foli臋馃嵀Ponadto na wycieczce uda艂o si臋 tak偶e wej艣膰 na scen臋 amfiteatru w Opolu馃尃przej艣膰 si臋 po rynku oraz odwiedzi膰 niesamowity plac zabaw馃帯pe艂en atrakcji dla dzieci. By艂 to dzie艅聽pe艂en聽wra偶e艅!