Słodka wycieczka 🚌i warsztaty🍭

Możliwość komentowania Słodka wycieczka 🚌i warsztaty🍭 została wyłączona

Ale to była słodka wycieczka 🚌i warsztaty🍭
W minioną środę dzieci z klasy 1b 👫wraz ze kilkoma koleżankami ze starszych klas i Oliwią odwiedziły popularną w sieci Panią Karmelarz🍭🍭🍭Wszyscy uczniowie brali udział w warsztatach kręcenia lizaków. Udało się poznać m tajemnicę i historię powstawania słodyczy 🍭🍬oraz na własne oczy zobaczyły jak tworzą się kolorowe, słodkie lizaki🍭Dzieci z zaciekawieniem obserwowały wszystkie etapy produkcji lizaków: od wylania karmelu, po nadaniu mu kształtu, barwy i smaku. Pytań było mnóstwo. Następnie każde dziecko w skupieniu kręciło swojego lizaka, który został na koniec zapakowany w folię🍭Ponadto na wycieczce udało się także wejść na scenę amfiteatru w Opolu🌠przejść się po rynku oraz odwiedzić niesamowity plac zabaw🎡pełen atrakcji dla dzieci. Był to dzień pełen wrażeń!