Spotkanie z absolwentem naszej szkoły Danielem Wiendlocha

      Możliwość komentowania Spotkanie z absolwentem naszej szkoły Danielem Wiendlocha została wyłączona

W piątek gościliśmy absolwenta naszej szkoły🏫 Daniela Wiendlochę, który po edukacji w Baborowie ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Raciborzu, następnie studiował chemię na Uniwersytecie Wrocławskim, a teraz podjął studia doktoranckie na wydziale o tej samej specjalności🌡🧪…Daniel jest człowiekiem ciekawym świata, inteligentnym i wie czego oczekuje od życia. Podczas spotkania dał naszej młodzieży piękne świadectwo tego, że samemu wpływa się na jakość swojej edukacji oraz swojej przyszłości🌏…w spotkaniu uczestniczyły klasy:
VII a, VIII a, VIII b i VIII c.
DZIĘKUJEMY Daniel za tę wspaniałą lekcje i ZAPRASZAMY do nas znów😊