Spotkanie z Panią Ewelina Affa-Kulig ze Stowarzyszenia „Spektrum” z Raciborza

      Możliwość komentowania Spotkanie z Panią Ewelina Affa-Kulig ze Stowarzyszenia „Spektrum” z Raciborza została wyłączona

Dziś mieliśmy zaszczyt gościć Panią Ewelina Affa-Kulig ze Stowarzyszenia „Spektrum” z Raciborza.
To niesamowicie ważne i wyjątkowe, że uczniowie klas 1-3👫 mieli okazję uczestniczyć w takim spotkaniu, które otworzyło im oczy na różnorodność i wyzwania związane z autyzmem💙 Poprzez doświadczenia na własnej skórze, jak to jest funkcjonować z zaburzonymi zmysłami, mogli lepiej zrozumieć perspektywę osób znajdujących się w spektrum autyzmu💙Wiążąc buty w grubych rękawicach, wyciągając pieniążki z oleju i grochu, dzieci mogły zobaczyć, jak codzienne czynności mogą być trudne dla osób z autyzmem💙

Taka inicjatywa nie tylko uczy empatii👩‍❤‍👨 i zrozumienia, ale również promuje akceptację oraz buduje wspólnotę opartą na wzajemnym szacunku i wsparciu🫶