艢wiatowy Dzie艅 Ziemi馃寧馃尡w naszej szkole馃彨

      Mo偶liwo艣膰 komentowania 艢wiatowy Dzie艅 Ziemi馃寧馃尡w naszej szkole馃彨 zosta艂a wy艂膮czona

Dzie艅 Ziemi馃寧 obchodzony jest na ca艂ym 艣wiecie 22 kwietnia.
Uczniowie naszej szko艂y馃彨r贸wnie偶 pami臋tali o tym 艣wi臋cie馃尡. Z tej okazji klasy VIa i VIb pod kierunkiem swoich nauczycieli Pani Anny Szewczuk馃懇鈥嶐煆 i Pana Piotra Kucharskiego 馃馃徎鈥嶐煆玴rzygotowali apel, w kt贸rym poprzez piosenki, prezentacj臋 i teksty o tematyce ekologicznej馃寧 przypomnieli, w jaki spos贸b nale偶y dba膰 o 艣rodowisko馃挌 Podczas apelu wszystkim uczniom u艣wiadomiono, 偶e ka偶dy z nas odpowiednimi dzia艂aniami i postawami mo偶e zapobiega膰 zanieczyszczeniom naszej planety馃. Dzisiejsze spotkanie by艂o okazj膮, aby pomy艣le膰, co ka偶dy z nas mo偶e zrobi膰 dla Ziemi, aby by艂a zdrowa, pi臋kna i czysta馃寧馃挌. Dzi臋ki wsparciu Nadle艣nictwa Rudy Raciborskie otrzymali艣my sadzonki r贸偶nych odmian drzew, kt贸re zostan膮 zasadzone na terenie naszej szko艂y馃彨 W trakcie apelu rozdano nagrody dla klas bior膮cych udzia艂 w konkursie plastycznym馃帹 „Zainwestuj w nasz膮 Planet臋”馃寧馃挌 Efekty pracy uczni贸w mo偶na by艂o podziwia膰 w czasie apelu, gdy偶 stanowily element dekoracji馃グ. Poznali艣my r贸wnie偶 laureat贸w i uczestnik贸w konkursu „Pi臋knego czytania „, organizowanego przez bibliotek臋聽szkoln膮馃摎