艢wi臋ty Miko艂aj馃巺馃巹

      Mo偶liwo艣膰 komentowania 艢wi臋ty Miko艂aj馃巺馃巹 zosta艂a wy艂膮czona

艢wi臋ty Miko艂aj馃巺馃巹 znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci馃懇鈥嶐煢别煈︷煆烩潳 kt贸ry co roku obdarowuje je wspania艂ymi prezentami馃巵 Wszystkie grzeczne dzieci w dniu 艣w. Miko艂aja dostaj膮 mn贸stwo prezent贸w馃巵馃Ц馃帄 Nasze dzieci tak偶e zas艂u偶y艂y na prezenty馃巵 co potwierdzi艂 przyby艂y – 6 grudnia 艣w. Miko艂aj z workiem wype艂nionym prezentami馃巵
Na ten dzie艅 czekali wszyscy馃懆鈥嶐煈┾嶐煈р嶐煈, jednak szczeg贸lnie najwi臋cej emocji i rado艣ci 鈥瀗iecodzienna wizyta鈥濔煄厀zbudzi艂a w najm艂odszych dzieciach馃懇鈥嶐煢别煈︷煆 kt贸re w podzi臋kowaniu za otrzymane prezenty馃巵 艣piewa艂y piosenki i recytowa艂y wierszyki pod okiem swoich wychowawczy艅 馃懇鈥嶐煈︷煈┾嶐煈. By艂a to r贸wnie偶 niezwyk艂a okazja do zrobienia sobie pami膮tkowych zdj臋膰 ze 艣w. Miko艂ajem馃巺馃巹.
Ponadto, jak co roku z inicjatywy Samorz膮du Uczniowskiego, dzie艅 6 grudnia by艂 dniem 鈥瀗iepytajki鈥 dla uczni贸w, kt贸rzy w tym dniu przyszli do szko艂y w 艣wi膮tecznym stroju猸愷煄勷煄 co wzbudzi艂o zadowolenie szczeg贸lnie u starszych uczni贸w naszej szko艂y馃彨馃懌.
艢w. Miko艂aj opuszczaj膮c nasze mury podzi臋kowa艂 za mi艂e przyj臋cie i obieca艂, 偶e za rok ponownie nas odwiedzi馃巺馃彨鉂.
Dlatego te偶 艣w. Miko艂ajowi dzi臋kujemy z ca艂ego serca za wizyt臋 i po艣wi臋cony nam czas馃グ. Dzi臋ki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magi臋 zbli偶aj膮cych si臋 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia馃巹猸愷煡 鈥 za to te偶 dzi臋kujemy鉂.
DO ZOBACZENIA ZA ROK馃巺