Święty Mikołaj🎅🎄

Możliwość komentowania Święty Mikołaj🎅🎄 została wyłączona

Święty Mikołaj🎅🎄 znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci👩‍🦱👦🏻❤ który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami🎁 Wszystkie grzeczne dzieci w dniu św. Mikołaja dostają mnóstwo prezentów🎁🧸🎊 Nasze dzieci także zasłużyły na prezenty🎁 co potwierdził przybyły – 6 grudnia św. Mikołaj z workiem wypełnionym prezentami🎁
Na ten dzień czekali wszyscy👨‍👩‍👧‍👦, jednak szczególnie najwięcej emocji i radości „niecodzienna wizyta”🎅wzbudziła w najmłodszych dzieciach👩‍🦱👦🏻 które w podziękowaniu za otrzymane prezenty🎁 śpiewały piosenki i recytowały wierszyki pod okiem swoich wychowawczyń 👩‍👦👩‍👧. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze św. Mikołajem🎅🎄.
Ponadto, jak co roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, dzień 6 grudnia był dniem „niepytajki” dla uczniów, którzy w tym dniu przyszli do szkoły w świątecznym stroju⭐🎄🎅 co wzbudziło zadowolenie szczególnie u starszych uczniów naszej szkoły🏫👫.
Św. Mikołaj opuszczając nasze mury podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi🎅🏫❤.
Dlatego też św. Mikołajowi dziękujemy z całego serca za wizytę i poświęcony nam czas🥰. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia🎄⭐🥰 – za to też dziękujemy❤.
DO ZOBACZENIA ZA ROK🎅