Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

      Możliwość komentowania Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej została wyłączona

W dniach 25 – 26 października 2021r. odbyły się przesłuchania w ramach kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Poezji Patriotycznej, a dzień później ogłoszone zostały wyniki konkursu. W czasie uroczystego apelu z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości p. dyrektor Ewelina Szwec wręczyła nagrody i dyplomy. Przesłuchania odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III, IV – VI, VII – VIII. Brany pod uwagę był dobór repertuaru, interpretacja utworu, kultura słowa i poprawność językowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki:

I kategoria wiekowa:

I miejsce – Michalina Knapik – kl. III a
II miejsce – Jagna Mróz – kl. III a
III miejsce – Paulina Bal – kl. III b

II kategoria wiekowa:

I miejsce – Stanisław Karoń – kl. V b
II miejsce – Miłosz Knapik – kl. V b
III miejsce – Oliwia Wiecha – kl. V a

III kategoria wiekowa:

I miejsce – Gabriel Chacko – kl. VII b
II miejsce – Aleksandra Pasoń – kl. VII b
III miejsce – Antonina Bencal – kl. VII b