To już 30 lat Akcji „Sprzątanie Świata”🌏

To już 30 lat Akcji „Sprzątanie Świata”🌏. Akcji poszanowania środowiska🌳 i świadomego dbania o nasza planetę🌏. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Na straży czystej ziemi🌏. od 1994 roku”. Moc Sprzątanie Świata – Polska🇵🇱to wspólna lekcja promowania „nieśmiecenia”, edukacja na temat odpadów🪣 oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko🌗. Akcja Sprzątanie świata🌏łączy nas z naturą🍃 i ze sobą nawzajem🫶.
Uczniowie naszej szkoły🏫 wzięli czynny udział w akcji💚. Klasy I-III zajęły się kreatywnym wykorzystaniem surowców. Starsi uczniowie zbierali śmieci na terenie naszego miasta🏞.
Dziękujmy Gminie Baborów💚 oraz ZUK Baborów💚 za pomoc w organizacji akcji w naszej szkole🏫