Uczniowie klasy 1b w Gospodarstwie Ogrodniczym

      Możliwość komentowania Uczniowie klasy 1b w Gospodarstwie Ogrodniczym została wyłączona

We wczorajszy, piękny poranek🏞 uczniowie klasy 1b 👫udali się wraz ze swoimi nauczycielkami do Gospodarstwo Ogrodnicze Maciej Kałwa 🌻oraz właścicieli AgroMarket Baborów 🥕w Baborowie. Celem wycieczki było zapoznanie się z pracą ludzi różnych zawodów w bliższym i dalszym otoczeniu. Pani specjalistka ogrodnictwa pokazała małym gościom najpiękniejsze kwiaty🌼🌸🌺, które są uprawiane w tym sezonie. Opowiedziała również o hodowli i pielęgnacji roślin. Na koniec dzieci zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem🍫Następnie uczniowie udali się do gospodarstwa rolnego🥒🌶🥕🥬🧅
Nie mniej ekscytujące okazało się zbieranie informacji na temat uprawy warzyw🥕🥬🥒🌶🍆🫑
Co więcej, dzieci miały okazję się wejść na dużą wagę całą klasą i okazało się, że wszystkie razem ważą ponad pół tony (523,4 kg)!!! 😁 I tutaj właściciele zrobili prezent pierwszoklasistom dzieląc się świeżymi, zdrowymi i przepysznymi warzywami🫑🥒🌶