Uczniowie klasy 1b w Gospodarstwie Ogrodniczym

Możliwość komentowania Uczniowie klasy 1b w Gospodarstwie Ogrodniczym została wyłączona

We wczorajszy, piękny poranek? uczniowie klasy 1b ?udali się wraz ze swoimi nauczycielkami do Gospodarstwo Ogrodnicze Maciej Kałwa ?oraz właścicieli AgroMarket Baborów ?w Baborowie. Celem wycieczki było zapoznanie się z pracą ludzi różnych zawodów w bliższym i dalszym otoczeniu. Pani specjalistka ogrodnictwa pokazała małym gościom najpiękniejsze kwiaty???, które są uprawiane w tym sezonie. Opowiedziała również o hodowli i pielęgnacji roślin. Na koniec dzieci zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem?Następnie uczniowie udali się do gospodarstwa rolnego?????
Nie mniej ekscytujące okazało się zbieranie informacji na temat uprawy warzyw??????
Co więcej, dzieci miały okazję się wejść na dużą wagę całą klasą i okazało się, że wszystkie razem ważą ponad pół tony (523,4 kg)!!! ? I tutaj właściciele zrobili prezent pierwszoklasistom dzieląc się świeżymi, zdrowymi i przepysznymi warzywami???