Możliwość komentowania Uczniowie naszej szkoły Laureatami XIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POEZJI I PIEŚNI ŚW. JANA PAWŁA II👏👏 została wyłączona

11 maja br uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Wojewódzkim Konkursie Poezji i Pieśni św. Jana Pawła II, którego organizatorami są Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Powiat Głubczycki oraz Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pietrowicach.
Uroczysta gala odbędzie się 17 maja br.

I miejsce w kategorii poezji śpiewanej zajęli Lena Wielgus i Stanisław Karoń, uczniowie kl. 6b, śpiewając pieśń pt. „Nie zastąpi Ciebie nikt”.

Wyróżnienie zdobył Wojciech Reichel, uczeń kl. 6a, wykonując „Pieśń dla Jana Pawła II”.

W kategorii recytacji II miejsce zajął Miłosz Knapik, uczeń kl. 6b recytując utwór Marii Przybylskiej wg nauk Jana Pawła II pt. „Musicie”.

III – Pola Mróz z kl. 8 c – deklamując wiersz Jana Pawła II pt. „Pieśń o słońcu niewyczerpanym”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. 👏👏🙂
A. Dawidów