W Dniu Świętego Patryka KAŻDY jest Irlandczykiem

      Możliwość komentowania W Dniu Świętego Patryka KAŻDY jest Irlandczykiem została wyłączona

Jak to mówią Amerykanie🇺🇲 w Dniu Świętego Patryka KAŻDY jest Irlandczykiem 🟢⚪🟠 i my byliśmy przez jeden dzień ☘☘☘. Wyobraźmy sobie, że trafiliśmy w miejsce, gdzie rozbrzmiewa muzyka irlandzka a w głowie kręci się od wszechobecnego koloru zielonego…. to właśnie trafiłeś na obchody Dnia Świętego Patryka ☘☘☘w naszej szkole🏫. To wyjątkowe święto celebrowane jest już drugi rok i na stałe wpisało się w kalendarz naszych szkolnych wydarzeń. To dzień, który pozwala naszym uczniom👦👧 na wykazanie się swoimi umiejętnościami plastycznymi🎨 i kulinarnymi🥝🍏🥒🥬🥦, czy też po prostu uczestniczeniu w tym wydarzeniu poprzez degustowanie przygotowanych smakołyków 🍲🥘🍿🥗
Już z niecierpliwością i zarazem ciekawością oczekujemy kolejnego ZIELONEGO ☘🟢☘🟢☘🟢 święta.