WIELKAnoc to czas radości, a RADOŚĆ tworzą małe rzeczy 😊

Możliwość komentowania WIELKAnoc to czas radości, a RADOŚĆ tworzą małe rzeczy 😊 została wyłączona

WIELKAnoc to czas radości, a RADOŚĆ tworzą małe rzeczy 😊
Takie małe rzeczy zbudowały dziś wyjątkowe spotkanie, bo do szkoły nasza Oliwka przyjechała ze swoimi króliczkami, które już od wejścia wywołały uśmiech u szkolnych dzieci i dorosłych 😀
Tuż przed świątecznym apelem odbyły się integracyjne zajęcia w klasie 3b. Dzieci poznały Oliwię i zobaczyły cząstkę tego, na czym polega praca z osobami z niepełnosprawnościami. Obserwując zachowanie swojej nowej koleżanki podczas zabawy, zadawały nauczycielowi pytania dotyczące jej życia, emocji, ulubionych rzeczy i umiejętności. Przybijanie „piątki” 👋 pieczętowało znajomość.
Mama Oliwki przedstawiła wiele ciekawostek o hodowli, życiu i rasach królików 🐰🐇 Po edukacyjnej części zajęć nastąpił czas na zabawę ze zwierzątkami wśród pisanek 🥚🥚🥚
Na pamiątkę tego radosnego, pełnego tolerancji integracyjnego spotkania uczniowie wykonali dla Oliwki małe karteczki – pisanki i przytwierdziły je do jabłek 🍎, które ona bardzo lubi.
Oliwka w podziękowaniu za miły czas i zabawę podarowała klasie obrazek z wielkanocnym zajączkiem, który wykonała przy wsparciu p. Eli.
Potem już tylko czas na pamiątkowe zdjęcie i wspólne wyjście na apel.

Niech RADOŚĆ, SZCZEROŚĆ I MIŁOŚĆ wypełnią każdemu świąteczny czas WIELKANOCY ❤