„Wielkanocne warsztaty” w grupie Kubusiów Puchatków

      Możliwość komentowania „Wielkanocne warsztaty” w grupie Kubusiów Puchatków została wyłączona

„Wielkanocne warsztaty”- pod takim tytułem odbyło się miłe, popołudniowe spotkanie przedszkolaków z grupy Kubusie Puchatki 👫👬👭wraz ze swoimi rodzicami.
Wszyscy razem wykonali piękne ozdoby wielkanocne 🐰🐣🐤🐓🥚i wykazali się przy tym dużą inwencją twórczą. Spotkanie zostało uświetnione obecnością naszych pań dyrektorek Eweliny Szwec i Magdaleny Załuskiej co sprawiło nam wielką przyjemność🤗💞, a całość została okraszona występem artystycznym naszych milusińskich, którzy potem w nagrodę za udany występ poszukali w ogrodzie prezentów, które zostawił dla nich zajączek🎁🐰. Nie mogło też zabraknąć słodkiego poczęstunku jakim były pyszne, domowe i wykonane przez rodziców wypieki🍰🍮🍩. To było bardzo przyjemne i udane popołudnie💞💟😍.