Wycieczka do Raciborza

      Możliwość komentowania Wycieczka do Raciborza została wyłączona

Było przyjemnie i pożytecznie😊…coś dla ducha i dla ciała – tak możemy określić wycieczkę do Raciborza🚌, która odbyła się 28 kwietnia 2023 r. W tym dniu bowiem klasy 6 b, 7a i 8a udały się na musical 🎶z morałem pt. „Nazywam się … Powrót do przeszłości” ⏳🎭oraz do nowoczesnego kompleksu rekreacyjno –sportowego Aquapark 💦H2O Ostróg🏊🏊‍♀
Celem spektaklu „Nazywam się… Powrót do przeszłości” było pokazanie młodym widzom🧒🏻👦w jaki sposób mogą poszerzać swoje horyzonty oraz wskazanie, że to, co robią teraz, może mieć odzwierciedlenie w ich przyszłości.🌆Aktorzy wcielili się w postaci: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Mikołaja Kopernika, Marii Skłodowskiej-Curie i Fryderyka Szopena🎭 Piękna dekoracja, dopracowany ruch sceniczny, znakomita gra aktorów i piosenki wykonywane na żywo stworzyły niepowtarzalną atmosferę🥰
Aktywnie spędziliśmy czas w parku wodnym H2O💦🏊‍♀w którym mieliśmy możliwość korzystania z licznych atrakcji, m. in. basenu, groty śnieżnej❄ sauny oraz zjeżdżalni.
Odbyliśmy także spacer po nadodrzańskim Parku Zamkowym🛕obserwując budzącą się do życia przyrodę🌷🪷🌳
Był to kolejny w tym roku szkolnym wyjazd🚌który dał nam możliwość obcowania z kulturą wysoką i zapewnił aktywny relaks w miłym towarzystwie🏫👫👫👫…Iwona Nowak, Mariola Litwinowicz i Dorota Śliwińska😊