Wycieczka klasy 8a do Pokrzywnej

      Możliwość komentowania Wycieczka klasy 8a do Pokrzywnej została wyłączona

Na rozpoczęcie tego roku szkolnego z niecierpliwością czekała klasa 8a😊 W środę wyjechała na trzydniową krajoznawczo- integracyjną wycieczkę klasową 👫👬 do Pokrzywnej. Pogoda była cudowna ☀☀, a pobyt w Osadzie Chmielaki, w której byli zakwaterowani, dostarczył mnóstwo atrakcji. Młodzież rozgrywała mecze siatkówki plażowej 🏐🤾, grała w badmintona 🏸, a amatorzy ochłody w wodzie korzystali z basenu🏊🏊. Dużym powodzeniem cieszyły się przejażdżki na hulajnogach. Tak upłynął pierwszy dzień wycieczki 😊

Drugi dzień wycieczki okazał się również słoneczny ☀☀ Z samego rana uczniowie👬 wraz z nauczycielami i panią przewodnik wyruszyli w góry ⛰. Po kilkugodzinnej wspinaczce dotarli na Biskupią Kopę 💪 Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do Osady Chmielaki, gdzie przygotowali klasowe ognisko🔥🔥. To była udana wycieczka 😊