XXI Festiwal Kultury Powiatowej – Konkurs Plastyczny

Możliwość komentowania XXI Festiwal Kultury Powiatowej – Konkurs Plastyczny została wyłączona

Nasi szkolni artyści stanęli dziś na wysokości zadania, godnie reprezentując baborowską Publiczną Szkołę Podstawową oraz Świetlicę Miejską „Akwarela” w KONKURSIE PLASTYCZNYM XXI Festiwalu Kultury Powiatowej.
Poziom konkursu i zaangażowanie wszystkich uczestników były bardzo wysokie. Wróciliśmy z osiągnięciami 👍👍👍😊😊😊

• w kategorii klas 1-4:
    wyróżnienie – WIKTORIA WAWRÓW
  • w kategorii klas 5-8:
    I miejsce – KSAWERY KRASZEWSKI
    III miejsce – PATRYCJA POSACKA
    wyróżnienie – MARCIN GAJDA.
    PIĘKNE pracę wykonali również pozostali nasi uczniowie: Milena Bal, Kacper Świenty, Zuzia Komplikowicz, Zuzia Medyńska, Staś Krzuś, Ola Pasoń i Marysia Świerczak.
    Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrodę w postaci biletu na basen. Natomiast
    uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu odbędzie się podczas gali finałowej festiwalu.
    GRATULUJEMY 👍👏❤