XXXV Powiatowy Konkurs Recytatorski

      Możliwość komentowania XXXV Powiatowy Konkurs Recytatorski została wyłączona

„XXXV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”🇵🇱❤
28 listopada 2023r. w Głubczycach odbył się XXXV Powiatowy Konkurs Recytatorski🎤 „Strofy o Ojczyźnie”🇵🇱❤Naszą szkołę reprezentowało 10-ro uczniów, którzy, w przeprowadzonym 30 października Szkolnym Konkursie Poezji Patriotycznej🎤🇵🇱uplasowali się na I, II i III miejscu🏆Przesłuchania rozpoczęły się od najmłodszych. W tej kategorii wiekowej III miejsce🥉🏆zajęła Klara Marynowska z klasy 3 b. W drugiej kategorii wiekowej – klas 4 – 6 wyróżnienia🏅 otrzymały Karolina Górska z klasy 6 a oraz Lena Próchniak z klasy 6 b. Wśród uczniów klas 7 i 8 – Oliwia Wiecha z klasy 7 a zwyciężyla zajmując I miejsce🥇🏆a Miłosz Knapik w tej kategorii wiekowej nagrodzony został wyróżnieniem🏅Wszyscy uczniowie pięknie zaprezentowali swoje umiejętności interpretacji utworów lirycznych🎤📚. Godnie reprezentowali naszą szkołę🏫
Dziękujemy i gratulujemy🏆🎤📚👏