Zajęcia biblioteczne mają różną formę

      Możliwość komentowania Zajęcia biblioteczne mają różną formę została wyłączona

Klasa 6a odbyła dziś podróż po osiemnastowiecznej Warszawie. W klimat czasów króla Stanisława Augusta Poniatowskiego  uczestników przeniosła pani przewodnik z Muzeum Narodowego w Warszawie. Zajęcia miały formę lekcji online.


Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego w bibliotece szkolnej 🙂


22.02.2022- grupy Pszczółki” i ,, Sówki” odwiedziła Pani Ania Rozłucka wraz z uczennicami kl. II i III. Przedszkolaki poznały historię teatrzyku kamishibai przybliżoną przez Panią Anię.   Koleżanki ze szkoły przedstawiły interesujące bajki i legendę. Dziewczynki zaśpiewały przedszkolakom swoje ulubione piosenki. Dzieci poczuły się jak na prawdziwej widowni. Dziękujemy za ciekawe i mile spotkanie i czekamy na następne. Przedszkolaki.


Kolejna odsłona projektu „Czytający rodzice-czytające dzieci”. Dziś w klasach 3a oraz 1b i 4a gościły czytające Mamy Panie- Marta Demianowska oraz Anna Kobierska-Mróz, a przed feriami klasę 2b odwiedziła Pani Aneta Wawrów, a klasę 1a Pani Marzena Garda. Klasa 1b sprawiła niespodziankę Pani Marcie, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i udowodnili, że już też potrafią pięknie czytać. Serdecznie dziękujemy wszystkim Mamom i zapraszamy kolejnych rodziców.🙂