Zmiany w przedszkolu na ul. Krakowskiej

      Możliwość komentowania Zmiany w przedszkolu na ul. Krakowskiej została wyłączona

Zmiany w przedszkolu na ul. Krakowskiej to odremontowana klatka schodowa😊…już nie straszy jak na pierwszym zdjęciu😊…jest jasna i estetyczna…dla naszych dzieci👫…prace jakie zostały wykonane: położenie nowych tynków, wymiana instalacji elektrycznej i ogrzewania, pomalowanie ścian oraz schodów i balustrady. Dla bezpieczeństwa dzieci zostały tez zdemontowane drzwi pomiędzy gankiem a korytarzem, a nad drzwiami wejściowymi została zamontowana kurtyna powietrzna by ciepło było naszym maluchom po wejściu do placówki 🏫👫❤️
Wszystkie prace wykonali nasi niezawodni pracownicy: Pan Bronek, Pan Józek oraz Pani Beata i Pani Ewa…a całą placówkę po remoncie na przygotowanie dzieci przygotowały na „błysk” Pani Alinka, Pani Julka, Pani Grażynka i Pani Gosia… Dziękujemy❤️👫👫👫👫🏫