馃帗馃摎Zako艅czenie roku szkolnego 2023/2024!馃摎馃帗

      Mo偶liwo艣膰 komentowania 馃帗馃摎Zako艅czenie roku szkolnego 2023/2024!馃摎馃帗 zosta艂a wy艂膮czona

W dniu dzisiejszym odby艂o si臋 uroczyste zako艅czenie roku szkolnego馃帗.
Z samego rana uczestniczyli艣my we Mszy 艢wi臋tej podczas kt贸rej Panie Dyrektorki wraz z Przewodnicz膮cym Samorz膮du Uczniowskiego Henrykiem Skrzypem w imieniu ca艂ej spo艂eczno艣ci szkolnej wr臋czy艂y Proboszczowi Jaros艂aw Pyzia ornat z wizerunkiem naszego patrona szko艂y 艢wi臋tego Jana Paw艂a II 馃馃挍jako dzi臋kczynienie Bogu za wz贸r 偶ycia i jego opiek臋. Podczas apelu Pani Dyrektor podzi臋kowa艂a wszystkim: rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szko艂y za prac臋 i zaanga偶owanie na rzecz naszej plac贸wki馃彨馃摎鉂. To by艂 dla nas dobry rok, w trakcie kt贸rego wielokrotnie byli艣my dumni z osi膮gni臋膰 edukacyjnych, artystycznych馃帹馃帳 i sportowych鉀光嶁檧 naszych kole偶anek i koleg贸w馃彨. Cieszy艂o nas zaanga偶owanie spo艂eczne i rozw贸j ich talent贸w馃グ. Gratulujemy rodzicom wspania艂ych dzieci鉂. Swoj膮 obecno艣ci膮 zaszczyci艂 nas tak偶e Burmistrz Tomasz Krupa, kt贸ry wr臋czy艂 uczniom stypendia przyznane przez Rad臋 Miejsk膮 za szczeg贸lne osi膮gni臋cia artystyczne馃帹 i sportowe鉀光嶁檧. Po偶egnali艣my te偶 Absolwent贸w- uczni贸w klasy VIII, dla kt贸rych by艂 to ju偶 ostatni dzie艅 w naszej szkole馃彨鈥ε紋czymy im powodzenia na kolejnym etapie edukacji馃崁 a na zako艅czenie Henryk przekaza艂 鈥瀢艂adz臋鈥 nowo wybranej przewodnicz膮cej Samorz膮du Uczniowskiego Karolinie G贸rskiej, kt贸rej Gratulujemy馃憦
Teraz ju偶 wszyscy zas艂u偶yli艣my na cudowne聽wakacje馃尀馃彇