Dzień Edukacji Narodowej

      Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej została wyłączona

Z okazji Dnia Nauczyciela
życzymy takich myśli i marzeń,
które dają się urzeczywistnić,
pięknych i szlachetnych pomysłów,
które podszeptuje serce,
cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom
– tym starszym i tym młodszym –
zrodziła wiele szlachetnych owoców.
Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy
i składamy najserdeczniejsze życzenia! Życzymy dużo zdrowia, wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak  i osobistym.

Tymi słowami uczniowie ZSP w Baborowie dziękowali Dyrekcji oraz swoim Nauczycielom za serce i trud włożony w ich edukację i wychowanie. Słowa uznania popłynęły również do Pracowników Administracji, Obsługi oraz emerytowanych Nauczycieli.

Dyrektor Szkoły p. Ewelina Szwec oraz Burmistrz Gminy p. Tomasz Krupa nagrodzili Nauczycieli za trud, zaangażowanie  i poświęcenie w codziennej pracy.

Dzisiejszy dzień był ważny dla Uczniów i Rodziców naszych Pierwszoklasistów, którzy składali ślubowanie na  ucznia Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w  Baborowie. Wcześniej  przedstawili montaż słowno – muzyczny przygotowany wraz z wychowawczyniami  p. Anną Dawidów oraz p. Natalią Gawełczyk.

Nie zabrakło momentów humorystycznych, kiedy na scenę wkroczyli uczniowie i uczennice klas 6b i 7a oraz 8c, którzy zaprezentowali się w scence kabaretowej pt„Szkoło, szkoło, ale tu wesoło”. Uczniów przygotowały p. Dorota Śliwińska oraz p. Iwona Nowak.

Uroczysty apel uświetniła przepiękna dekoracja wykonana przez p. Elżbietę Olejnik. O oprawę estetyczną zadbali również p. Anna Szewczuk, p. Ewa Kwiatkowska oraz p. R. Ratuś.

Na zakończenie apelu otwarto uroczyście szkolny radiowęzeł. O nagłośnienie uroczystości zadbał nasz absolwent p. Bartosz Kostyrka.

To był dzień pełen wrażeń.                                                                                               Koordynator apelu

W Dniu Edukacji Narodowej swoją działalność rozpoczął nasz radiowęzeł „Szkolna Stacja”🎤🎼🎧, jego nazwę wybrali sami uczniowie😊🏫…uroczystego otwarcia dokonali: Pani Dyrektor Ewelina Szwec, Pan Burmistrz Tomasz Krupa oraz Bartosz Kostyrka 😊🎧🎼🎤-specjalista od zadań specjalnych😁